Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0960820 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук за участі голови районної ради Юрія Кудацького, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівників бюджетних організацій та установ, голів сільських та селищної рад, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

Порядок денний засідання включав три питання.


Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік, інформував начальник управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації Олександр Яцунік.
З основними показниками проекту районного бюджету на 2019 рік ознайомила начальник управління фінансів районної державної адміністрації Раїса Павлова.
Також на колегії розглянули стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та рівень оплати праці на підприємствах і установах району.

Начальник управління інвестицій та регіонального розвитку Олександр Яцунік повідомив, що проаналізувавши статистичні дані та основні економічні показники всіх галузей, спостерігається тенденція зростання в господарському комплексі району. Серед пріоритетів економічного і соціального розвитку є також залучення в соціальну сферу коштів інвестиційних фондів та державних цільових програм.

Розглядаючи питання бюджету на 2019 рік, начальник управління фінансів Раїса Павлова проінформувала про наступне.
Загальний обсяг фінансових ресурсів районного бюджету з урахуванням трансфертів з державного та місцевих бюджетів і власних доходів складе у 2019 році 162275,2 тис. гривень.
За рахунок міжбюджетних трансфертів у 2019 році з районного бюджету буде здійснено більше 95 відсотків усіх витрат.
Як і у 2018 році, кошти освітньої субвенції будуть спрямовуватися виключно на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, на здобуття повної загальної середньої освіти.
Передбачається надання медичної субвенції для оплати поточних витрат медичних установ, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
На 2019 рік дохідна частина районного бюджету сформована в загальній сумі 7323,9 тис. грн., у тому числі 5416,5 тис. грн. складають доходи загального фонду та 1907,4 тис. грн. – спеціального фонду.

Насамкінець Герез Раїса Іванівна – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, проінформувала присутніх про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та рівень оплати праці на підприємствах, установах різних форм власності.

Голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, підсумовуючи виступи, зазначив, що в наступному році доведеться працювати в умовах, коли більша частина населених пунктів району будуть знаходитися в складі об’єднаних територіальних громад. А отже, й більша частина доходів бюджету перейдуть в об’єднані громади. Будуть виникати проблеми, пов’язані з фінансуванням деяких районних установ та організацій, але ми будемо намагатись вирішити всі проблеми шляхом компромісів та співпраці.

По розглянутих питаннях, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, членами колегії прийняті відповідні рішення.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт