Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09658Сьогодні 16 січня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Хомич провела робочу нараду з селищним та сільськими головами району. Також на нараду були запрошені начальники управлінь, відділів РДА, керівники окремих районних служб, а також землевпорядники ОТГ та сільських рад.

Під час наради було обговорено нововведення в законодавстві щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у галузі земельних відносин, а відповідно й розширення їх можливостей щодо управління земельними ресурсами.

Питання використання земель завжди мали особливу актуальність, оскільки цей ресурс є одним із найцінніших.
Начальник юридичного відділу райдержадміністрації Ірина Карпук розповіла присутнім про новий порядок використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок та часток ( паїв).
Олена Романчук – в.о. начальника міжрайонного управління у Ратнівському та Старовижівському районах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, детально зупинилась на процедурних питаннях оформлення земельних ділянок згідно нового законодавства, а також зазначила, що незважаючи на спроби максимально врегулювати питання використання землі в Україні, на сьогодні у цій сфері ще існують певні неузгодженості.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт