Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09668

17 січня 2018 року, в приміщенні сільської ради с.Журавлини відбулось засідання Ради місцевого розвитку. До участі у зібранні були запрошені депутати сільської ради, керівники та працівники бюджетних установ, громадськість. В роботі Ради взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської райдержадміністрації Валентина Яриніч і завідувач сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА Олександр Бондар.

Сільський голова Ольга Тіхтей розповіла присутнім про основні соціально-економічні показники розвитку сільської ради в галузях бюджету, торговельного обслуговування, освіти, охорони здоров’я, культури, благоустрою, а також у сфері земельних відносин. Співдоповідачами виступили керівник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Журавлик» Світлана Лавринюк та директор ЗОШ І-ІІ ступеня Наталія Михайлюк. Зокрема, серед основних здобутків розвитку сільської ради можна виокремити наступне:
За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на умовах спів фінансування проведено:
1. Будівництво дитячого майданчика в с.Журавлине Старовижівського району – 96 тис.грн.; (2017 рік);
2. Придбання комп’ютерного класу для ЗОШ I—II ступенів – 99,9 тис.грн.;
3. Реконструкція дошкільного навчального закладу з будівництвом паливної – 487,2 тис.грн. (2018 рік);
4. Придбання обладнання для ДНЗ – 30 тис.грн. (2018 рік);
5. Придбання обладнання та меблів для фельдшерсько-акушерського пункту – 30 тис.грн. (2018 рік).

Поряд із здобутками залишається й ряд проблемних питань, які необхідно буде вирішувати в майбутньому. Найбільш важливими з них є:
Реконструкція, тепломодернізація огороджуючих конструкцій школи, ремонт даху школи, капітальний ремонт будинку культури та ФАПу.

Слайд1Слайд2Слайд3

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт