Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

20 n

 

Згідно Указу Президента України від 07 грудня 2018 року № 416/2018 жительці села Стара Гута Надії Павлівні Гаврилюк присвоєно Почесне звання України «Мати-героїня».

До відзначення цією нагородою представляються багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

 

Надія Павлівна – багатодітна мама, яка народила і виховує 5 діток. У цій дружній і великій сім’ї діти зростають добрими, навчаються чесності, порядності та відповідальності. Батьки

створили всі умови для їх повноцінного, щасливого життя.

 З найкращими словами привітань виконав приємну місію заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк і вручив  сьогодні, 20 січня, медаль та почесне посвідчення до нагороди матері–героїні.

- Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання Вашої материнської самовідданості, наполегливої праці, яку Ви вкладаєте у виховання своїх дітей. Переконаний, що вони будуть гідними громадянами своєї держави. Нехай Всевишній дарує Вам і Вашій родині міцне здоров’я, злагоду, благополуччя та мир, – зичив посадовець.

До вітань приєднався і очільник місцевої громади Василь Вавринюк та висловив Надії Павлівні найщиріші слова вдячності. Побажав довгих років життя, здоров’я і наснаги, люблячих онуків, сміху і радості у родині, любові та добробуту.

А працівники місцевого будинку культури доповнили вітання гарними віршованими та пісенними номерами.

20.011 n

20.0 n

12 n

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт