Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

222 n

 

 

 

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає 100-річчя проголошення Акту Злуки. Цей день у Старій Вижівці розпочався із вшанування борців за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Відтак, біля пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України» настоятель церкви святителя Василія Великого - отець Іван та настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви – отець Володимир провели заупокійну панахиду та спільною молитвою вшанували пам’ять про всіх наших героїв, які віддали своє життя за Україну.

У поминальному заході взяли участь представники влади, політичних партій, а також пересічні старовижівчани.

До присутніх на заході звернувся заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, який зауважив, що сьогоднішній день – урочистий, але ми не можемо не згадати ту велику кількість людей, які віддали своє життя за незалежність України протягом усієї її історії”, героїв не лише далекого минулого, а й сучасності:

- Ми не маємо жодного морального права стерти з пам’яті подвиг тих, хто загинув на Майданах Революції Гідності, хто поліг на Сході, усіх, хто віддав життя за Україну. Бо завдяки їхній рішучості та єдності Україна отримала шанс на новий виток у власному державотворенні, назавжди переписала сторінки історії. Без всеохоплюючого українського духу та неймовірного сплеску патріотизму ми б ніколи не отримали власної України.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт