Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09675Обговорення розвитку громад та планів на майбутнє продовжується на засіданнях Рад регіонального розвитку Старовижівщини. 23 січня, відбулось засідання Ради місцевого розвитку в с. Любохини. Участь у ньому взяли представники місцевих установ, депутати сільської ради, члени виконкому та актив села.

Поспілкуватися з жителями громади приїхали перший заступник голови Старовижівської райдержадміністрації Людмила Хомич та заступник голови районної ради Роман Цалай.

Сільський голова Степан Кислюк проінформував присутніх про роботу, що вдалось зробити завдяки спільними зусиллями влади, депутатів та громади, наголосив на пріоритетних завданнях та проблемних питаннях, які потребують першочергового вирішення.

Найбільш актуальним завданням для жителів Любохин є завершення будівництва школи. Для цього необхідно близько 25 млн.гривень. Виділення таких коштів з державних фондів можливе лише при умові співфінансування з місцевих бюджетів.
Людмила Василівна, розповідаючи про перспективи вирішення даного питання зазначила, що після утворення Старовижівської ОТГ, можливості районного бюджету щодо фінансування будь-яких проектів значно зменшилися. Тому керівництво районну звернулось до обласної державної адміністрації з пропозицією виділити кошти з обласного бюджету для співфінансування даного проекту.

Від жителів Любохин лунали запитання, щодо роботи бюджетних установ сільської ради, зокрема медицини, а також точилась дискусія щодо майбутнього можливого об’єднання. Людмила Хомич та Роман Цалай спробували донести жителям інформацію про необхідність, незворотність, переваги та перспективи утворення об’єднаних територіальних громад.
По завершенню зібрання, Людмила Василівна та Роман Юрійович оглянули стан будівництва Любохинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт