Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

IMG 1935

 

 

 

 
24 січня  заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк взяв участь у засіданні Ради місцевого розвитку Смідинської ОТГ, яке відбулось  в приміщенні центру культури, дозвілля, спорту та туризму с. Смідин.

На заході були присутні старости сіл, керівники місцевих відомчих установ, депутати сільської ради, члени виконкому та жителі громади.

Розпочали засідання з підсумків соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади за минулий рік. Відтак, перед присутніми виступила очільниця громади Оксана Піцик, яка проаналізувала рік своєї діяльності на посаді сільського голови.

Оксана Іванівна зупинилася на тому, що вдалося зробити завдяки спільними зусиллями влади, депутатів та громади, які проекти реалізувати, скільки коштів на це було спрямовано. Зокрема, відмітила, що у 2016-2018 роках освоєно майже 10,5 млн.грн. субвенції з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій та реалізовано 41 проект місцевого розвитку. За кошти обласного бюджету впродовж  2015-2018 років було реалізовано всього 12 проектів на загальну суму 2517,9 тис.грн.

Водночас Оксана Іванівна наголосила на пріоритетних завданнях та проблемних питаннях, які потребують першочергового вирішення. Серед них:

-  капітальний ремонт приміщення Опорного навчального закладу загальноосвітньої школи I—III ст. с. Смідин по вул. Незалежності 27 в с. Смідин;

-  реконструкція (тепломодернізаціяогороджуючих конструкцій) в загальноосвітніх закладах;

-  поточний ремонт комунальних доріг сільської ради ;

-  реконструкція вуличного освітлення в населених пунктах сільської ради;

-  розробка генерального плану населених пунктів громади.

На завершення виступу закликала всіх жителів громади до співпраці, адже сільська  рада завжди відкрита для нових ідей:

- Ми продовжуємо розвивати наші попередні ініціативи, розширюємо аспект їх дії, в той же час намагаємося додавати щось нове у нашій діяльності. 

Присутній на засіданні заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, в свою чергу, відзначив позитивні досягнення в громаді, зазначивши, що Смідинська ОТГ задає приклад іншим населеним пунктам у процесі децентралізації.

Посадовець  району відмітив, що у Смідинської  ОТГ є бачення вирішення проблемних питань, і, головне, що вся робота ведеться заради розвитку громади.

IMG 1930

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт