Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

CIMG4776У ході візиту, Олександр Ілліч, разом з головою РДА Анатолієм Бринчуком, начальником відділу освіти, молоді та спорту Валентиною Яриніч, директором школи Русланою Яцук, керівником підрядної організації оглянули хід будівництва загальноосвітньої школи I-III ступенів с.Любохини, а також обговорили виконання завдань щодо облаштування прилеглої території, допоміжних шкільних споруд та майданчиків, завершення внутрішніх оздоблювальних робіт.

Будівництво навчального закладу розпочалося ще в 2011 році. З районного бюджету на співфінансування проекту у 2018 році виділено 3,4 млн.грн, освоєно коштів з Державного фонду регіонального розвитку в сумі близько 30 мільйонів грн.

Новозбудована школа - трьохповерхова, з великими спортивною та актовою залами, зручними санвузлами, просторими класними кімнатами, їдальнею та коридорами. Готовність об’єкту – понад 75 %. Для завершення будівницва необхідно близько 25 млн. гривень. Виділення таких коштів з державних фондів можливе лише при умові співфінансування з місцевих бюджетів.

Голова ОДА позитивно оцінив хід проведення ремонтних робіт на об’єкті, запевнив присутніх, що зробить все можливе зі свого боку, аби сприяти виділенню фінансування для завершення всіх необхідних робіт в повному обсязі.

CIMG4766CIMG4741CIMG4747CIMG4762CIMG4778

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт