Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC09708Сьогодні 8 лютого 2019 року в залі засідань районної ради відбулося друге пленарне засідання двадцять восьмої позачергової сесії Старовижівської районної ради сьомого скликання.

На початку сесії голова районної виборчої комісії Тамара Романюк оголосила Постанову про реєстрацію депутатів районної ради: Камінського Василя Федоровича (БПП «Солідарність»); Корецького Миколи Петровича (БПП «Солідарність»); Бабича Андрія Антоновича (ВО «Батьківщина») – у зв’язку з достроковим припиненням депутатських повноважень окремих депутатів.

Традиційно перед розглядом питань порядку денного депутати озвучили свої запити та запитання.

Депутат Іван Шух (ВО «Батьківщина») озвучив запит до силових структур району про недопущення міжконфесійної ворожнечі та здійснення тиску на прихожан, у зв’язку з переходом від УПЦ МП до ПЦУ.
Депутатський запит Лариси Корець стосувався вирішення питання забезпечення хворих медичними препаратами для лікування цукрового діабету.
Депутат Володимир Вавриш звернувся до начальника відділу освіти, молоді та спорту з пропозицією покращити роботу вчителів району в питанні національно-патріотичного виховання учнів.
Всі депутатські запити були підтримані.

Після звернень та запитів, депутати перейшли до розгляду порядку денного.

В ході роботи депутати прийняли рішення:
- про утворення комунального закладу позашкільної освіти «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості»;
- про створення КНП «Старовижівська ЦРЛ» Старовижівської районної ради та затвердили Статут КНП «Старовижівська ЦРЛ»;
- взяли до відома інформацію начальника Старовижівського відділення поліції Ратнівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Миколи Карпука про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на терторії району за 2018 рік.

Затвердили ряд галузевих програм:
- Програма економічного і соціального розвитку Старовижівського району на 2019 рік;
- Програма забезпечення ведення Державного реєстр виборців у Старовижівському районі на 2019-2020 роки;
- Програма забезпечення функціонування та фінансової підтримки Центру надання адмінітсративних послуг Старвижівської РДА на 2019-2020 роки;
- Програма покращення функціонування «Центру обслуговування платників податків» при Старовижівській ДПІ Любомльського управління ГУДФС у Волинській області на 2019-2020 роки.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт