Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

53491952 2315705511781720 3189257618099011584 nСтаровижівські туристи стали переможцями змагань з пішого мандрівництва, які проходили в с. Гаразджа Луцького району 3 березня. Протягом чотирьох годин учасники долали маршрут, відмічаючи контрольні пункти. Дві команди Старовижівської ОТГ та одна команда Дубечненської ОТГ стали переможцями та призерами даного заходу.

Морозного недільного ранку було гамірно в таборі "Сонячний", що в с. Гаразджа Луцького району. Саме тут за сприяння Волинського центру туризму, спорту та екскурсій, КЗ «Міський центр туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради» 03 березня 2019 року пройшли змагання з пішохідного мандрівництва «Шлях-2019».

Захід такого типу на території нашої області відбувався вперше. Його метою є пропаганда орієнтування як способу активного відпочинку, фізичного самовдосконалення, залучення школярів до регулярних занять спортом, пізнання історії рідного краю.

Понад півтори сотні учасників з 51 команди вийшли на старт змагань. Дистанцію долали гуртківці, їхні батьки, тренери (серед яких навіть майстри спорту) та і вік учасників - від 3 до 60 років, говорить сам за себе. Змагання полягали у подоланні за обмежений час маршруту за допомогою карти і компаса та знаходженні певних історичних, краєзнавчих та технічних об’єктів. Оскільки контрольні пункти мали градацію, то завданням кожної команди було не тільки вкластися у відведений час, а й набрати найбільшу кількість балів. Цікавинкою стало і те, що разом зі звичайною відміткою у картці учасники повинні були зробити фото усіх членів групи на основних контрольних пунктах.

Старовижівщину на даних змаганнях представляли 8 команд: дві – з Дубечненської ОТГ, п’ять – зі Старовижівської ОТГ та одна з с. Буцин. Серед півтори сотні учасників наші спортсмени виявилися найкращими у двох вікових групах. Так, Оксенчук Соломія, Терещук Вікторія та Гупік Наталія стали першими серед своїх однолітків. А в старшій групі найвищі сходинки п’єдесталу посіли Сливка Микола, Шилюк Олександр, Микитюк Олександр (Дубечненська ОТГ, І місце) та Філюк Марія, Солодуха Юрій, Худик Олександр (Старовижівська ОТГ, ІІ місце). Переможці були нагороджені кубками та дипломами. Всі учасники отримали масу позитивних емоцій від спілкування з навколишнім середовищем та своїми друзями-однодумцями.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт