Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

z dnem konstitutsiyi ukrayini 1Шановні старовижівчани!

Щиро вітаю Вас з державним святом - Днем Конституції України!

Це важливе свято для країни та її громадян, бо саме Основний Закон є гарантом незалежності та цілісності держави, її демократичного устрою.

Конституція України - це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу.

Демократичне суспільство неможливо розвивати без дотримання конституційних прав, які визначають рівень розвитку держави та формують вектор її подальшого руху.

За час існування незалежної України, саме Конституція лишалась основною платформою, що дозволила нам рухатись до розбудови Європейських принципів та цінностей. На її засадах ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє.

Однак, із прийняттям Основного Закону процес конституційного становлення не завершився. Сьогодні ми живемо в надзвичайно складний час, в час великих змін, реформ. На жаль, вони болючі. Але, цей нелегкий період розвитку нам потрібно пройти, ми повинні розбудувати економіку України, привести її до того шляху, по якому рухається увесь прогресивний світ.

У цей святковий день бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, добра, благополуччя. Нехай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху розбудови нашої рідної України.

 

З повагою голова райдержадміністрації                              Максим   Приймачук

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт