Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

12321198 липня відділом Державного реєстру виборців апарату Старовижівської райдержадміністрації передано попередні списки виборців та іменні запрошення на позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року. Іменні запрошення будуть доставлені кожному виборцю до 10 липня включно.

Якщо ви громадянин України та перебуватимете 21 липня не за місцем реєстрації, для участі у голосуванні вам необхідно пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування. Для цього потрібно до 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів, пред'явити документ, який підтверджує громадянство України та подати заяву про тимчасову зміну місця голосування.

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця» або звернувшися у відділ ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: смт Стара Вижівка, площа Миру, 3 (праве крило, третій поверх), чи зателефонувавши за номером (03346)3-02-01.
Відділ працює щоденно з 8 до 17.15 год, в п’ятницю з 8 до 16 год, у вихідні дні з 9 до 13 год.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт