Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
21.1 n
 
 
 
21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сьогодні, 21 листопада, у Старій Вижівці біля пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України» за участю громадськості, представників влади, духовенства та учнівської молоді відбулося громадське віче «Вільні творять майбутнє».

З нагоди свята до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк: «Сьогодні ми  відзначаємо  шосту річницю Дня Гідності та Свободи, який встановлено на згадку про початок двох революцій – Помаранчевої 2004 року  та Революції Гідності 2013 року. Обидві ці події продемонстрували світові бажання українського суспільства – гідне життя в цивілізованій незалежній державі. Українці об’єдналися з єдиною метою – відстояти своє право на краще життя. На жаль, не таким легким є наш Європейський вибір. Війна на Сході, економічні та політичні негаразди серйозно гальмують цей шлях. Тож усі ми мусимо розуміти, що Європейську Україну будує кожен із нас своїми вчинками та своєю працею…».

Петро Федорович подякував усім, хто тоді і зараз відстоює право жити в самостійній і незалежній державі, жити з Україною в серці, не втрачаючи своєї гідності, національної свідомості та людської вартості.

Також до присутніх зі словами пам’яті та скорботи звернулися заступник голови районної ради Роман Цалай, заступник голови Старовижівської ОТГ Юрій Кудацький, учасник Революції Гідності Віталій Хавень. Вони закликали присутніх пам’ятати, що саме завдяки подвигу Героїв Майдану ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими. Їх жертва не має бути марною. Кожен з нас має змінитися: змінюючи себе, ми змінюємо Україну.

В знак своєї шани загиблим старовижівчани поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України» та під лунання жалобного гімну Майдану за Небесною Сотнею «Гей, пливе кача» вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Заупокійний молебень за спокій душ загиблих Героїв Небесної Сотні, які полягли під час буремних подій на Майдані, а також Героїв неоголошеної війни на Сході України відслужили декан Старовижівського району Православної Церкви України, настоятель храму святителя Василія Великого – отець Іван та благочинний Старовижівської округи архимандрит Давид, настоятель Свято-Преображенського храму селища Стара Вижівка.

Завершився захід спільним виконанням Молитви за Україну «Боже великий, єдиний…».

21.4 n

21.5 n

21.66 n

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт