Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1106

 

 
 
У відповідності з Графіком проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту в 2019 році та на підставі Кодексу цивільного захисту України № 5403-VI від 02.10.2012р. від 26.06.2013р., 21-22листопада 2019 року на території Старовижівської філії ПАТ «Волиньобленерго» проводиться спеціальне об’єктове навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Старовижівської філії ПАТ «Волиньобленерго» при виникненні можливих надзвичайних ситуацій».     

Основна мета навчання: перевірка реальності Плану реагування, визначення рівня готовності до вирішення завдань цивільного захисту керівного складу і фахівців підприємства, досягнення взаємодії в роботі керівного складу та робітників, службовців при виконанні заходів по запобіганню і реагуванню на надзвичайні ситуації, відновленню життєдіяльності об'єкта та ведення заходів з цивільного захисту.

1944

00746

1131

 

Сектор з питань мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт