Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
23.11
 
Шановні земляки!
Сьогодні Україна відзначає сумну дату своєї історії – День пам’яті жертв голодоморів, яка закарбувалася жовто-чорними кольорами страждань, безсилля, виснаження, відчаю, страху, голодної смерті. Смерті безжалісно довгої та безпорадної, смерті мільйонів через амбіції одиниць. Смерті з нахабним обличчям комунізму, яка безжалісно, зціпивши зуби, душила наш народ, витискаючи останні життєві соки.
Це трагедія, масштаби якої неможливо збагнути, а витоки цієї трагедії так і не осмислені належним чином. Дух голодної смерті прокотився українськими селами, завітав у кожну оселю, заглянув кожному в очі. Залишивши після себе морок, плач, спустошення та опухлі людські тіла. Він сіяв страх, біль, розпач та безвихідь, огортаючи своїми путами як дітей так і старих, як жінок так і чоловіків – нікого не жаліючи.
Дорогі краяни! Час дедалі більше віддаляє нас від тих страшних подій. Але пам’ять жива. Пам’ять священна. І в  ці скорботні листопадові дні схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.
Сьогодні по всій Україні люди запалять свічки, щоб пом’янути невинно полеглих. Нехай пам’ять про них єднає нас, живих, додає нам мудрості та духовної сили для зміцнення сучасної Української держави на своїй історичній землі.
Вічна пам’ять невинним жертвам Голодомору!
Слава українському народові!

З повагою заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт