Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
12345
 
 
З 1991 року у світі проходить міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», що закликає людство до припинення усіх форм насильства. Україна приєдналася до цієї кампанії у 2000 році.

З 25 листопада по 10 грудня вищевказана акція проходить і у нас в районі.

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

25 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам'ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

З метою привернення уваги жителів району до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми до роботи у даному напрямку залучені:

- відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

- служба у справах дітей райдержадміністрації;

- управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

- відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району;

- Старовижівське відділення Ратнівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області;

- Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості;

- Старовижівське бюро правововї допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

- Старовижівський районний сектор філії державної установи «Центр пробації» у Волинській області .

Реалізація поставлених завдань передбачає проведення інформаційно – профілактичної роботи з сім’ями та окремими особами, що опинилися у важких життєвих обставинах, проведення групових заходів з учнівською молоддю району тощо.

Людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека – є найвищою цінністю. Формування негативного ставлення до насильства, в будь-яких його проявах, неприпустимість вчинення насильницьких дій і можливі правові та суспільні наслідки – основне завдання інформаційно – профілактичної роботи, не тільки в рамках проведення Акції, але і у щоденній роботі усіх соціальних служб та навчальних закладів району.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт