Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
21
 
 
З нагоди відзначення міжнародного Дня людей з інвалідністю та з метою створення сприятливих умов для повної реалізації прав людей з обмеженими можливостями 26 листопада в Старовижівській районній філії Волинського ОЦЗ відбулося бліц-навчання для роботодавців з питання виконання нормативу робочих місць для працевлаштування та створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю.

Відкрила бліц-навчання Тетяна Гаврилюк – в.о. директора Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості, яка проінформувала присутніх про послуги, які надає служба зайнятості для осіб  з особливими потребами, розповіла про можливості започаткування власної справи безробітними та підсумувала кількість зареєстрованих вакансій для осіб з інвалідністю.09

Звертаючись до присутніх, Тетяна Василівна зазначила, що сьогодні державна служба зайнятості та й суспільство вцілому приділяють значну увагу проблемам захисту гідності, прав та добробуту людей з особливими потребами. Також акцентувала увагу на обов’язку роботодавців виконувати квоту для працевлаштування людей з інвалідністю.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Раїса Герез ознайомила із послугами, які надавались управлінням соціального захисту в цьому році та використані кошти на засоби реабілітації та оздоровлення людей з обмеженими можливостями.

Про правові аспекти та відповідальність роботодавця за невиконання квоти щодо працевлаштування осіб з інвалідністю розповіла присутнім начальник відділення Старовижівського бюро правової допомоги Тетяна Штик. Вона також наголосила на необхідності дотримання додаткових гарантій захисту трудових прав працівників-інвалідів.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Валентина Гаврилюк акцентувала увагу на новітніх та сучасних методах роботи з роботодавцями, компенсації єдиного соціального внеску при працевлаштуванні осіб з інвалідністю.

На завершення зустрічі було наголошено про те, що тільки спільними зусиллями, тісною співпрацею можливо забезпечити умови праці, соціально-економічні гарантії, передбачені законодавством для цієї особливої категорії людей в нашому суспільстві.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт