Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
36 n
 
Одним з пріоритетних напрямків реалізації державної політики стосовно дітей є забезпечення їх якісними оздоровчими та відпочинковими послугами. При цьому основну увагу зосереджено на оздоровленні дітей, які потребують особливої соціальної підтримки. Тож серед питань порядку денного засідання колегії районної державної адміністрації, яку 27 листопада провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк, було підведення  підсумків проведення оздоровчої кампанії 2019 року.

Про проведену роботу щодо оздоровлення дітей у 2019 році за кошти державного бюджету інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Раїса Герез. За її словами, з початку року за рахунок державних коштів оздоровлено 25 дітей:

-     10 дітей з багатодітних сімей

-     3 дітей позбавлених батьківського піклування

-     2 дітей учасників бойових дій

-     4 дітей з малозабезпечених сімей

-     3 дітей з інвалідністю

-     3 талановитих та обдарованих дітей терміном оздоровлення (21 день).

В даний час ще 3 дітей з 11.11.2019р. по 01.12.2019р. оздоровлюються в ДПУ МДЦ “Артек” з них: 2 дітей з малозабезпечених сімей та 1 дитина з багатодітної сім’ї.

Як зазначила в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Хлопук, протягом 2019 року (за повноваженнями відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА) забезпечено відпочинком та оздоровленням 374 дитини, що становить 23 % від загальної чисельності дітей пільгових категорій, та 14 % від чисельності дітей шкільного віку.

З метою організації оздоровлення та відпочинку дітей у поточному році з районного бюджету виділено 110,3 тис. грн., у тому числі на умовах співфінансування до субвенції з обласного бюджету на придбання путівок 27,0 тис., на організацію роботи таборів з денним перебуванням дітей - 83,3 тис. грн.. Старовижівською ОТГ виділено на придбання путівок 42,0 тис. грн., на роботу пришкільних таборів – 42,0 тис. грн.

На загальну суму 110,880 тис. грн. придбано 33 путівки (21 – Старовижівська ОТГ, 12 – Старовижівський район) для дітей пільгових категорій у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Спортивно-оздоровчий табір «Світязь» с. Пульмо Шацького району з 01 червня по 14 червня 2019 року.

Для закріплення та поглиблення знань з англійської мови працювали мовні табори в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка (21 учень), в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне (20 учнів).

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт