Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
32 n
 
 
27 листопада в райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке провів заступник голови райдержадміністрації  Петро Філюк. Одним з питань порядку денного було «Про  стан профілактики правопорушень, дотримання законності та безпеки дорожнього руху в районі».

Про стан профілактики правопорушень, дотримання законності та безпеки дорожнього руху в районі проінформували начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району Петро Муравчук, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Тетяна Люклянчук, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксана Хлопук, завідувач сектору   з питань мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Вадим Люклянчук, директор комунального некомерційного підприємства “Старовижівська центральна районна лікарня” Старовижівської районної ради Тетяна Свіржевська .

В обговоренні даного питання також взяли участь: Микола Карпук – начальник Старовижівського відділення Ратнівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області, прокурор Старовижівського відділу Ковельської місцевої прокуратури Антон Шептур, начальник Старовижівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Віталій Дяк.

Доповідачі в своїх виступах проінформували про стан злочинності та правопорядку в районі. Зокрема всі вони зазначили, що ситуація щодо даного питання залишається досить складною. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, спостерігається тенденція до збільшення кількості зареєстрованих злочинів. Доповідачі звернули особливу увагу на злочинність серед неповнолітніх, алкоголізм, крадіжки, шахрайство, сімейні правопорушення, а також на правопорушення в сфері дорожнього руху.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, підсумовуючи виступи, звернув особливу увагу на налагодження чіткої співпраці між службами, організаціями, установами та спрямування спільних зусиль на подолання причин, які призводять до злочинності.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт