Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
464 n
 
 
28 листопада у Старовижівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості підбили підсумки реалізації проєктів «Територія майстерності» та «Успішна громада».
На захід були запрошені соціальні партнери, представники органів влади, місцевого самоврядування та ОТГ, консультанти-практики/ментори та безробітні особи, які брали участь та зацікавились цими проєктами.

Ці освітні проекти, започатковані Волинською обласною службою зайнятості минулого року. Проєкт «Територія майстерності» спрямований на розвиток ягідництва, садівництва, овочівництва, тваринництва, переробку та збут продукції, підтримку національної кухні і можливості  започаткування власної справи в цих сферах діяльності.

В рамках проєкту «Успішна громада» фахівці служби зайнятості допомагають професійній реалізації громадян, надають консультативно-роз’яснювальні послуги та практичну допомогу ОТГ.

Протягом грудня 2018 року – листопада 2019 року працівники районої філії провели ряд заходів різноманітної тематики, в ході яких учасники проектів знайомились з перспективними галузями, отримували нові знання і нові можливості.

Серед них, створення сімейних молочних ферм, майстер-клас по декоруванню корзини (кошика) до Спаса, майстер-клас по плетінню із газетних трубочок, розпис великоднього пряника, майстер-клас по виготовленню ляльок-мотанок, догляд за лохиною, догляд за трояндами та хризантемами та ін.

Учасники підсумкового заходу висловили свої враження та побажання щодо освітніх проєктів, поділились власним досвідом і досягненнями.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт