Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1111
 
 
11 грудня 2019 року начальник Старовижівського бюро правової допомоги провеладля учніввідкритий урок на тему: «Права дитини».

Під час заходу фахівець Бюро правової допомоги розкрила зміст понять «дитина», «дитинство», «охорона дитинства», «права дитини». Крім того, ознайомила присутніх з основними правами дитини, найважливішими з яких є: право на життя; право на ім’я та набуття громадянства; право на збереження своєї індивідуальності; право висловлювати свої погляди і думки з усіх питань; право одержувати і передавати інформацію; на свободу думки, совісті й релігії; на свободу об’єднань; на особисте і сімейне життя, недоторканість житла, таємницю кориспонденції; на повноцінне і достойне життя, на піклування; на користування благами соціального забезпечення; на освіту, відпочинок, дозвілля; на рівень життя, необхідний для фізичного, розумового, духовного, морального і соціального розвитку дитини. Наголосила на тому, що держава гарантує всім дітям рівний доступ до безоплатної правової допомоги, необхідної для забезпечення захисту їхніх прав, на підставах та в порядку, встановлених законом, що регулює надання безоплатної правової допомоги.

На завершення заходу працівник Старовижівського бюро правової допомоги розповсюдила серед учнів буклети «Твої права – твій надійний захист».

Довідково:

Старовижівське бюро правовоїдопомогизнаходиться за адресою: смт. СтараВижівка, пл. Миру, 3, тел.: (03346) 2-14-75.

Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел. (03352) 3-30-63. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт