Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
10 n
 
 
 
14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком. Ця пам'ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року.

З цієї нагоди 13 грудня в конференц-залі територіального центру соціального обслуговування населення за участю керівника апарату райдержадміністрації Адама Малюти відбулося урочисте засідання, на якому згадали події тих страшних днів, вшанували тих, хто брав участь в ліквідації найбільшої техногенної катастрофи, та пам’ять полеглих у боротьбі з її наслідками.

Звертаючись до ліквідаторів, Адам Володимирович зазначив, що день відзначення героїчних, самовідданих вчинків – це ще одна можливість низько вклонитися усім «солдатам атомного фронту» і висловити слова глибокої вдячності за їх подвиг.

«Чорнобильська трагедія стала найстрашнішою катастрофою в історії людства та, разом з тим - найвеличнішим виявом героїзму та самовіддачі кожного з ліквідаторів, які в той час навіть не усвідомлювали велич свого подвигу. Ми сьогодні зустрічаємося  для того, щоб вшанувати  громадян зі статусом чорнобильця та  черговий раз повернутися до проблем, які хвилюють кожного з вас» - додав посадовець.

Щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу звучали і від заступника начальника управління соціальнго захисту населення райдержадміністрації Людмили Свіріди, заступника начальника відділу з перерахунку пенсій Старовижівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Оксани Дідух, сімейного лікаря комунального некомерційного підприємства “Старовижівський центр первинної медичної допомоги” Віри Васільєвої. Також у своїх виступах вони закцентували увагу на проблемні питання чорнобильців: надання пільг, забезпечення лікарськими препаратами, лікування, оздоровлення, призначення та виплата пільгових пенсій та встановлення надбавок.

Час минає, але ніколи не згасне пам’ять про ті часи, про відчайдушну та смертельну боротьбу з ядерним вогнем, про героїзм і самовідданість наших співвітчизників. Їхній подвиг повсякчас житиме в наших серцях.

20 n

 

30 n

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт