Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
11 n
 
18 грудня заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівників бюджетних організацій та установ, голів ОТГ та сільських рад, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

З основними показниками проекту районного бюджету на 2020 рік ознайомила в. о. начальника управління фінансів районної державної адміністрації Світлана Оліфірук. В обговоренні даного питання, зокрема, в частині фінансування районних установ, що утримуються на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, взяли участь голови об’єднаних територіальних громад.12 n

Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2020 рік інформував заступник начальника управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації Сергій Оліферович.

Насамкінець Раїса Герез – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, проінформувала присутніх про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та рівень оплати праці на підприємствах, установах різних форм власності.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, підсумовуючи виступи, зазначив, що в наступному році доведеться працювати в умовах, коли більша частина населених пунктів району будуть знаходитися в складі об’єднаних територіальних громад. А отже, й більша частина доходів бюджету перейдуть в об’єднані громади. Будуть виникати проблеми, пов’язані з фінансуванням деяких районних установ та організацій, але ми будемо намагатись вирішити всі проблеми шляхом компромісів та співпраці.

По розглянутих питаннях, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, членами колегії прийняті відповідні рішення.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт