Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
111 n
 
 
 
У рамках районних новорічних та різдвяних свят сьогодні, 19 грудня, у районному будинку культури відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, дітей з прийомних сімей, дітей переселенців зі Сходу України.

Захід  розпочався із чудової казки «На радість усім дітям Миколай іде по світу», яку підготували вихованці творчих колективів та закладів культури району.

З одним із найочікуваніших свят для дітей привітав заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк, який зауважив, що з приходом свята Миколая кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що Добрий і Всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. 112 n

Петро Федорович побажав усім гарного настрою, здоров’я, добра, достатку у сім’ях та затишку у домівках, а також миру в нашій країні. Висловив впевненість, що усі дітки зростатимуть освіченими, вихованими, гарними людьми, а святий Миколай оберігатиме їх завжди від незгод та даруватиме щастя, радість і надію.

Зі словами привітань до присутніх звернулися також заступник голови районної ради Роман Цалай та начальник гуманітарного відділу Старовижівської ОТГ Валентина Яриніч. Посадовці привітали дітлахів зі святом, побажали здоров’я, гарних успіхів у навчанні, здійснення мрій і всіляких гараздів.

По закінченні дійства Миколай–Чудотворець роздавав гостинці, чим і зміцнив віру малят і дорослих у чудодійність сил Святого. Відтак, 98 діток отримали подарунки, про які подбали служба у справах дітей райдержадміністрації, обє'днані територіальні громади та підприємці району.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт