Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
111111 n
 
 
 
 
Вже за традицією, на День Святого Миколая, на центральній площі селища відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки району. Подивитися на зелену красуню прийшли жителі та гості селища, серед яких чимало малечі.

З відкриттям ялинки, днем Миколая Чудотворця, наступаючими новорічними та різдвяними святами присутніх привітали заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк, заступик голови районного ради Роман Цалай, секретар Старовижівської ОТГ Євгенія Рябук. Посадовці побажали учасникам свята та всім жителям району насамперед мирного неба, здоров‘я і щоб Новий рік приніс злагоду та добробут українському народу.

Після святкових привітань та побажань новорічна ялинка району засяяла барвистими новорічними вогниками, котрі радуватимуть та підніматимуть святковий настрій старовижівчан та гостей селища аж до Водохреща.

Урочистості святу та гарного настрою присутнім додали концертні номери учнів Старовижівської школи-гімназії та театралізоване дійство гурту колядників та щедрувальників районного будинку культури.

Звичайно, діти з нетерпінням чекали на подаруночки від самого Святого Миколая, який прийшов привітати дітей та послухати пісні і вірші у виконанні малечі.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт