Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
4 12 ekj1
 
 
 
 
У 2019 році у порівнянні з 2018 роком в м. Ковель, Ковельському та Старовижівському районах кількість страхових нещасних випадків збільшилась на 30 % (з 10 до 13), кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 50 % (з 2 до 3).  

У 2019 році Ковельським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 13 (з них 3 – смертельно, 2 з можливою інвалідністю) потерпілих від нещасних випадків на виробництві, на яких складено акти за формою Н-1, пов’язані з виробництвом.В станіалкогольногосп’яніння трапилось два нещасні випадки в т. ч. один із смертельним наслідком, один з можливою інвалідністю працівника.

Зокрема через невиконання інструкцій з охорони праці тяжкі травми несумісні з життям отримав працівник ТОВ «Волма»; важкі травми кісток таза отримав виконроб Компанії «Калина» ТзОВ внаслідок падіння в забетоновану яму на території підприємства; внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травми несумісні із життям отримав водій вантажного автомобіля ТОВ «Транс-Ковельавто»; важку травму правої стопи, неповний травматичний відрив І-ІІ-ІІІ пальців отримав електрослюсар ТОВ «Дубечненський керамічний завод» внаслідок незахищених захисним кожухом шестерень приводу руху електролафети; травму несумісну із життям завдав кінь підсобному робітнику СТОВ «Зоря».

Проведений аналіз обставин і причин травматизму на підприємствах за 2019 рік показує, що основними причинами травматизму є: організаційні 61.5% (8 випадків); технічні 15.4% (2 випадка);психофізіологічні 15.4% (2 випадка); техногенні, природні, екологічні та соціальні 7.7% (1 випадок). Зокрема, організаційні причини настання нещасних випадків це ті причини, які повністю залежать від рівня організації праці на виробництві (вчасне проведення інструктажів та навчання з питань охорони праці,забезпечення працівників інструкціями з охорони праці, засобами індивідуального та колективного захисту, здійсненя контролю за додержанням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці та ін.).     

Враховуючи вищенаведені дані, звертаємо увагу роботодавців, керівників та спеціалістів служб охорони праці суб’єктів господарювання на посиленні профілактичних заходів, виконання яких сприятиме зменшенню виробничого травматизму.

Ковельське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт