Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
DSC 5293
 
 
 
Щороку, 15 лютого, Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося пройти крізь горнило війн та збройних конфліктів на Європейському, Азіатському, Американському, Африканському континентах. Це особливий день у житті воїнів, які виконували свій інтернаціональний обов'язок.

Напередодні свята, 14 лютого, в рамках районних заходів з вшанування воїнів-інтернаціоналістів, в районному будинку культури відбувся тематичний вечір «Досі не загоїв рану, цей довічний біль Афганістану».

Головними запрошеними на заході були ветерани війни в Афганістані та ветерани-учасники бойових дій на території інших держав, яких привітали заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, заступник голови районної ради Роман Цалай, голова Старовижівської ОТГ Володимир Семенюк, директор комунального некомерційного підприємства “Старовижівська центральна районна лікарня” Старовижівської районної ради Тетяна Свіржевська, голова районної спілки ветеранів Афганістану Іван Шух.

Вітаючи воїнів-афганців з 31-ою річницею виведення військ з Афганістану, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк висловив слова вдячності та шани за мужність та патріотизм, проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку:

- Доземний уклін вам, шановні учасники бойових дій, дорогі воїни-афганці, за вірне служіння Батьківщині, за мужність, за громадянську відповідальність, за патріотичне виховання молодого покоління. Ваші подвиги є взірцями відваги та бойового братерства, а також служать яскравим прикладом і для нинішнього покоління захисників України - зазначив Петро Федорович, звертаючись до присутніх.

Він подякував ветеранам за належне виконання громадянського обов’язку та побажав щоб над Україною завжди було мирне небо.

Пам’ять полеглих під час виконання інтернаціонального обов’язку земляків присутні вшанували хвилиною мовчання.

Працівники районного будинку культури подарували присутнім низку номерів патріотичної тематики. 

Завершився захід спільним покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям, що на Обеліску Слави.

DSC 5280

DSC 5288

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт