Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
20200316221308
 
 
 
✅Самоізоляція виключає будь-які ситуації тісного та тривалого контакту з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше 1 метра), участь у публічних заходах, релігійних відправах, перебування в колективі, користування громадським транспортом тощо.

 

Винятком є лише звернення за ⚡медичною допомогою. Про стан свого здоров'я під час САМОІЗОЛЯЦІЇ (при його погіршенні чи появі симптомів) ✅ТЕЛЕФОНОМ повідомляйте свого сімейного лікаря.

✅Кому необхідна САМОІЗОЛЯЦІЯ?

?Ви очікуєте результатів тесту на новий коронавірус COVID-19;
?Якщо ви контактували з особами, що захворіли на COVID-19;
?Якщо ви нещодавно повернулись з провінції Хубей Китайської народної республіки, Ірану, окремих регіонів Італії (Ломбардія, Пьемонт та Венето) – навіть при відсутності симптомів;
?Якщо ви нещодавно повернулись з Китаю (окрім провінції Хубей), Таїланду, Японії, Південної Кореї, Сінгапуру, Малайзії, Тайваню та відчуваєте кашель, ускладнення дихання та/або підвищення температури.

✅Скільки триває САМОІЗОЛЯЦІЯ?

Якщо вам було рекомендовано або ви прийняли рішення про самоізоляцію, вона повинна тривати не менше ⚡14 днів з дати настання випадку, який став причиною самоізоляції – подорожі, контакту з хворим тощо.

Волинський обласний центр громадського здоров'я

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт