Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
2ed6 S
 
Проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури області, в тому числі і у Старовижівському відділі Ковельської місцевої прокуратури, – призупинено!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211 на території України введено карантин з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

Враховуючи це, та на виконання наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 №147 «Про призупинення проведення особистого прийому громадян» проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури Волині призупинено.

Допуск до адміністративних будівель органів прокуратури тимчасово обмежено.

Громадяни можуть подати звернення до прокуратури письмово за поштовою адресою: вул. Лесі Українки, 10, смт. Стара Вижівка, 44401, на офіційну електронну адресу Ковельської місцевої прокуратури: та не телефон «гарячої лінії» (0252) 5-00-52.

Крім того, в приміщенні прокуратури Старовижівського відділу Ковельської місцевої прокуратури біля входу розміщено скриньку «Для звернень громадян».

Дякуємо за розуміння!

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт