Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
19.5 n
 
 
19 травня 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Максима Приймачука відбулась нарада з селищним та сільськими головами, під час якої обговорено дотримання санітарно-епідеміологічних заходів в районі та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в умовах пом’якшення карантину.

Розпочинаючи нараду очільник району зазначив, що упродовж останніх кількох днів в районі спостерігається тенденція до зниження захворювання на коронавірус.

- Завдяки відповідальності наших громадян і дотриманню карантинних заходів на сьогодні ми маємо тенденцію до стабільного зниження захворюваності – з 13 травня нові випадки інфікування в районі не зафіксовані. Тобто, ми можемо говорити про тенденцію до покращення ситуації з COVID-19 в районі і будемо надіятися, що так буде й далі» - підкреслив голова райдержадміністрації Максим Приймачук.

Завідувач Старовижівського районного лабораторного відділення Любомльського міжрайонного відділу Державної установи “Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Михайло Дяченко доповів про епідеміологічну ситуацію в районі та прозвітував про виконання завдань, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 року № 343.

Начальник Старовижівського районного управління Держпродспоживслужби Володимир Черемшук проінформував присутніх про роботу управління по перевірці дотримання карантинних обмежень в закладах торгівлі, аптечних пунктах, закладах громадського харчування тощо. Володимир Гаврилович зазначив, що працівниками управління було здійснено 222 перевірки, в ході яких виявлено 92 недоліки. Виявлені недоліки стосувалися в основному недотримання маскового режиму, перевищення допустимої кількості громадян, які можуть одночасно перебувати в приміщенні та ін.

- Дотримання карантинних обмежень для усіх без винятку закладів та об’єктів загального користування є обов’язковим. Ми повинні уникнути зростання захворюваності”, - підсумував засідання очільник району Максим Приймачук.

19.8 n

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт