Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
21.3 n
 
 
 
21 травня на позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулось під головуванням голови РДА Максима Приймачука, розглянуто питання про стан готовності баз відпочинку до функціонування в літній період.

З даного питання заслухали - завідувача Старовижівського районного лабораторного відділення Михайла Дяченка, начальника Старовижівського районного управління Держпродспоживслужби Володимира Черемшука, начальника районного сектору УДСНС Українм в області Андрія Бурду.

Зі слів доповідачів, підготовчі заходи по вікриттю баз відпочинку до купального сезону не розпочаті, у зв'язку з каратинними обмеженнями. За попередньою інформацією свою роботу під час літнього оздоровчого періоду 2020 року будуть проводити - база відпочину ГО «Пісочне» с. Буцин та база відпочинку «Стожари» с. Поліське, розташовані на березі оз. Пісочне.

- Залишилось не так багато часу до відкриття оздоровчого сезону, тож керівникам закладів, які планують працювати влітку, необхідно поквапитись та привести все до норм пожежної безпеки. Відпочинок та оздоровлення людей на території нашого краю має бути, перш за все, безпечним, - зазначив голова райдержадмінітсрації Максимм Приймачук.

Відтак, заслухавши інформацію, з урахуванням її обговорення, члени комісії прийняли рішення до початку проходження купального сезону створити комісії за участю посадових осіб відповідних контролюючих органів та здійснити перевірки (огляди) стану готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.

Селищному, сільським головам з урахуванням карантинних обмежень рекомендували:

1) організувати та провести роботу щодо визначення місць масового відпочинку на водних об’єктах та затвердити їх перелік;

2) зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій, за якими в установленому порядку закріплені місця масового відпочинку на водних об’єктах:

- до початку купального сезону розробити паспорт пляжу та погодити його з відповідними службами;

- обстежити та очистити від сторонніх предметів дно акваторії, відведене для купання людей;

- обладнати пляжі та місця масового відпочинку людей біля води у відповідності з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах України;

- створити рятувальні пости та організувати чергування на них матросів-рятувальників, які пройшли відповідні навчання, та забезпечити їх рятувальними та медичними засобами;

- укласти договори з державною аварійно-рятувальною службою для постійного обслуговування ними місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.

- не допускати відкриття і експлуатацію місць масового відпочинку на воді без відповідного паспорту пляжу та без наявності розгорнутого рятувального поста.

3) у заборонених для купання місцях встановити щити з написами "КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!", а небезпечні місця на акваторії, буями з написом "НЕБЕЗПЕЧНО!".

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт