Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
720 n
 
 
 
 
27 травня з ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації проведено семінар-навчання щодо окремих питань захисту прав дітей за участі соціальних працівників ОТГ та працівників районної служби. У семінарі взяв участь заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.

В ході семінару начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Люклянчук зосередила увагу присутніх на окремих питаннях законодавства щодо роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема, виявленні та веденні обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (обстеження сімей, вилучення дітей, тимчасове влаштування дітей, акти обстеження сімей), координації діяльності стосовно захисту їх прав.

Велась також розмова про соціальний супровід сімей, повернення дітей, які навчаються в школах-інтернатах до загальноосвітніх закладів району, про особливості позбавлення батьківських прав осіб, які злісно не виконують свої батьківські обов'язки, про проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисту дітей в районі, тощо.

Присутні мали змогу поставити питання, які їх цікавлять, та отримати вичерпні, кваліфіковані відповіді.

528 n

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт