Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
28.1 n
 
 
 
 
 
Указом Президента України № 131/2020 від 7 квітня 2020 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагороджено Тишика Юрія Анатолійовича.

28 травня високу державну нагороду матері загиблого Героя Олені Олегівній вручили голова районної державної адміністрації Максим Приймачук та районний військовий комісар Віталій Гайда.

«Ми вдячні Вам за те, що виховали справжнього Героя, патріота своєї держави, який проявив мужність та відвагу, захищаючи свою Батьківщину, захищаючи нас з вами. Попри велике горе, яке вас спіткало, усі ми маємо пам’ятати, що наші захисники поклали свої життя недаремно», – звернувся до матері голова райдержадміністрації Максим Приймачук.

Максим Петрович висловив щире співчуття родині загиблого Героя та пообіцяв всебічну підтримку з боку районної влади.

Також зі словами співчуття та вдячності за виховання справжнього патріота України, до рідних звернулись: заступник голови районної ради Роман Цалай, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, голова Старовижівської ОТГ Володимир Семенюк, староста Мизівської сільської ради Тетяна Сарапін.

Нагадаємо, Юрій Тишик, військовослужбовець 14-ї окремої механізованої бригади, загинув 3 жовтня 2019 року внаслідок ворожого обстрілу на одній із передових позицій у зоні проведення ООС на Луганщині від кулі снайпера.

Юрію було всього 28 років. Він на війні від самого її початку, коли потрапив до числа мобілізованих. Після повернення додому підписав контракт на подальшу службу в ЗСУ.

Він цілеспрямовано зробив цей крок, бо поняття патріотизму, бойового братерства, бажання бачити Батьківщину вільною і щасливою стали для нього визначальними у житті.

Від щирого серця висловлюємо співчуття родині загиблого, який душу й тіло положив за нашу свободу.

Він вважав своїм обов’язком стати на захист Батьківщини. І саме такі люди своїми діями творять історію нашої держави.

Його ім’я назавжди записане золотими літерами у літописі Старовижівщини і України.

Вічна йому пам’ять!

Герої не вмирають!

28.2 n

28.3 n

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт