Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
29.3 n
 
 
29 травня під керівництвом голови районної державної адміністрації Максима Приймачука відбулась нарада з питань завершення  2019-2020 навчального року в загальноосвітніх закладах району. Зокрема, мова йшла про річне оцінювання учнів в дистанційному режимі, особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році, питання роботи закладів освіти в умовах карантину.

Як повідомила завідувач сектору освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Оксана Хлопук, з 12 березня через ризик розповсюдження COVID-19, всі заклади освіти перейшли на новий режим роботи. Враховуючи технічні можливості, особливості учнів та вчителів, заклади освіти обрали ресурси, які дозволили здійснювати навчання з використанням мережі Інтернет.

Окрім того, з 6 квітня для учнів 5-11 класів в Україні стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн». Уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслювали українські канали на YouTube – канали МОН.

Оксана Анатоліївна зазначила, що Міністерство освіти і науки України рекомендує у закладах загальної середньої освіти завершити освітній процес до кінця травня, а навчальний рік не пізніше 1 липня.

У навчальному році 2019/2020 учні 4 та 9 класів не складають державну підсумкову атестацію. Таке рішення прийнято через епідеміологічну ситуацію в Україні.  У відповідних документах про освіту робиться запис "звільнений(а)".

Відповідно до рекомендацій МОН, всі учні повинні бути переведені до наступного класу, отримати свідоцтва досягнень, табелі успішності, а випускники 9 та 11 класів – документи про освіту.

В Уряді рекомендують на початку 2020-2021 навчального року в 2-11-х класах провести вхідне оцінювання, за результатами якого можна буде здійснити планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.

Після завершення навчання учням 1-8, 10 класів, які будуть продовжувати навчання в тому самому закладі освіти, буде надіслано копії свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень електронною поштою. Оригінали вручать на початку наступного навчального року.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Оксана Анатоліївна також зупинилася на деяких особливостях проведення ЗНО в 11 класах в умовах карантину. Зокрема зазначила, що орієнтовною датою проведення пробного ЗНО є 15 червня з української мови та 17 червня – з інших предметів. Основне ЗНО розпочинається 25 червня (математика) і закінчується 17 липня (хімія). Результати усіх предметів буде відомо орієнтовно 27 липня 2020 року, а вручення свідоцтв про повну середню освіту відбудеться у кінці липня.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт