Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
01.06
 
 
 
Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку в перший літній день в Україні, як і в усьому світі, усі ми – і діти, і дорослі, відзначаємо гарне і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Цей день є святом – насамперед для дітей. Тож вітаючи зі святом, зичу Вам, дорогі діти, щасливого дитинства, багато щирих усмішок, приємних несподіванок, веселих та надійних друзів, розуміння з боку батьків, міцного здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ.

Слова особливої поваги – людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя, аніж посмішка дитини.

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України та рідного краю.

 
З найкращими побажаннями
голова райдержадміністрації                                         Максим Приймачук
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт