Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
o 1du4udj92a2nbfv15tt1gfh1m8t2p
 
Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року.

Оновлені запрошення-перепустки з адресами пунктів пробного тестування з’явились в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з 1 червня. 

Для входу в особисті кабінети на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно ввести логін та пароль, отримані раніше від РЦОЯО. 

Для друку запрошення-перепустки необхідно скористатися опцією “Сформувати запрошення-перепустку” – документ завантажиться у форматі PDF, після чого його можна буде роздрукувати.

Визначити результати пробного ЗНО можна буде за допомогою онлайн-сервісу. Для цього учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу “Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання” у такі терміни:

  • 15-17 червня  – з української мови і літератури;
  • 17-19 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів – до 23 червня.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2020 відбудеться 25 червня – 17 липня, результати стануть відомі до 29 липня.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО (паспорт, ID-картка тощо);
  • запрошення-перепустки;
  • засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендовано мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, за бажанням – прозору пляшку з питною водою і антисептик для рук.

Допуск учасників пробного зовнішнього оцінювання, персоналу та осіб, уповноважених на здійснення контролю або спостереження, медичних працівниківдо пункту ПЗНО здійснюється після оцінки наявності ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора так, щоб були покриті ніс та рот.

Особи, в яких виявлено ознаки респіраторних хвороб, не допускаються до виконання службових обов’язків або проходження пробного зовнішнього оцінювання.

Сектор освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт