Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
111 n
 
 
 
17 червня голова райдержадміністрації Максим Приймачук спільно з заступником голови районної ради Романом Цалаєм здійснили робочу поїздку у Старогутівську сільську раду.

Мета поїздки – вивчення питання забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщенні ЗОШ І ст. с. Сукачі.

Голова РДА Максим Приймачук переконаний, що забезпечення дітей у школах комфортними та сучасними санітарними кімнатами є не менш важливим, ніж облаштування тепла у класах чи закупівля необхідного обладнання. Адже це все – фізичне і психічне здоров’я наших школярів.

В початковій школі с. Сукачі це можливо в рамках реконструкції даного приміщення з добудовою санітарних кімнат. На ці заходи цьогоріч з державного бюджету передбачено 1080,0 тис. грн. Відтак, прийнято рішення запросити проектувальників і вже найближчим часом розпочати роботу з реалізації даного проекту.

Окрім цього, в ході робочої поїздки очільники району оглянули й інші освітні заклади сільської ради, зокрема, ЗОШ І-ІІІ ст. і садочок у с. Стара Гута. Наразі в них тривають поточні ремонти, працівники закладів намагаються створити усі умови для повноцінного розвитку дітей. 

Посадовці ознайомились з матеріально-технічним оснащенням приміщень даних установ, оглянули ігрові, спальні, класні кімнати, цікавились теперішньою кількістю дітей та наповнюваністю освітніх закладів на перспективу.

Окремо зупинилися на харчоблоці ЗОШ І-ІІІ ст. с. Стара Гута. В рамках освітньої субвенції з державного бюджету у 2020 році виділено 197,1 тис. грн на придбання/заміну обладнання харчоблоку. 

За ці кошти планується закупівля плити електричної, зонда витяжного, стелажів, розробних столів, марміта для роздачі страв, морозильної скрині, холодильника та іншого обладнання.

Сучасне оснащення харчоблоку надасть можливість досягти найважливішої мети – забезпечити учнів якісним харчуванням, комфортним перебуванням в школі та зекономити енергоресурси.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт