Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
DSC 8990
 
 
23 червня з нагоди професійного свята Дня державної служби України вшанували тих, на кого покладено відповідальну місію - забезпечувати практичне виконання завдань і функцій держави. Представників державної служби вітали голова районної державної адміністрації Максим Приймачук та заступник голови районної ради Роман Цалай.

Звертаючись до присутніх на урочистій нараді державних службовців, голова райдержадміністрації Максим Приймачук подякував за сумлінну та наполегливу працю всім працівникам, що гідно несуть звання державного службовця та привітав всіх зі святом. Побажав добробуту, міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, нових ідей, мудрих рішень, терпіння та відданості обраній справі.

Від районної ради, депутатського корпусу у день професійного свята державних службовців привітав заступник голови районної ради Роман Цалай. Він відзначив професійність державних службовців та конструктивну співпрацю між двома гілками влади району.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня державної служби очільники району  вручили кращим державним службовцям  почесні грамоти райдержадміністрації.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт