Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
безпека
 
 
 
Обов’язок роботодавця – створити належні умову праці, забезпечити гідну і безпечну працю. Вкладаючи кошти в створення безпечних умов праці, проведення необхідних профілактичних заходів, роботодавці заощаджують  кошти страхувальників,  убезпечують працюючих від травм і каліцтв, а як наслідок - бережуть їхнє здоров'я й життя.
У I півріччі 2020 року страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області взяв участь у роботі 8 комісій з розлідування нещасних випадків, з них 5 страхові випадки, в т. ч. один груповий, один із смертельним наслідком. Зокрема до відділення надійшло 69 повідомлень про гостре професійне захворювання медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID-19, один випадок не пов’язаний з виробництвом, по решті випадків триває розслідування. 

Порушивши вимоги інстукції з охорони праці, не скориставшись допоміжною приспособою для переміщення заготовки, працівник ТОВ «ВО «Ковельсільмаш» отримав травму лівої руки; під час перевірки ємності на герметичність,  двоє працівників пасажирського вагонного депо Ковель філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» отримали травми важкого ступеня тяжкості, основна причина настання нещасного випадку – порушення технологічного процесу; внаслідок  дорожньо-транспортних пригод травмувалися працівники СТзОВ імені Лесі Українки та ТзОВ «Негабарит-Сервіс»; через невиконання інструкцій з охорони праці тяжкі травми несумісні з життям отримав працівник ФОП Максименко П.М.

Сучасні реалії та необхідність ведення господарської діяльності та виконання роботи в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, запровадження карантину та обмежувальних заходів в країні, зумовлюють зміну певних умов та особливостей праці, що в свою чергу потребує проведення додаткових профілактичних заходів на підприємствах, зміни правил поведінки, порядку дотримання особистої гігієни, застосування засобів індивідуального захисту (медичних масок, респіраторів, рукавиць тощо).

Враховуючи вищенаведені дані, звертаємо увагу роботодавців, керівників та спеціалістів служб охорони праці суб’єктів господарювання на посиленні профілактичних заходів, виконання яких сприятиме зменшенню виробничого травматизму.

Ковельське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області

 
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт