Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

07.07.2 nУ керівному складі районної державної адміністрації відбулися кадрові зміни. Зокрема, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 червня 2020 року № 26-ос заступником голови районної державної адміністрації призначено Чиха Валентина Івановича. 

Сьогодні, 7 липня 2020 року, голова районної державної адміністрації Максим Приймачук зібрав колектив РДА щоб подякувати його попереднику – Філюку Петру Федоровичу та офіційно представити нового заступника.

Від імені колективу та себе особисто очільник району подякував Петру Федоровичу за підтримку, продуктивну та добре організовану роботу колективу державних службовців, за уміння зберігати оптимізм у найскладніших ситуаціях та за спільну роботу.

Натомість Петро Федорович щиро подякував всім, хто працював разом із ним на благо району за розуміння, підтримку, професіоналізм та віддану працю.

Вітаючи новопризначеного заступника, Максим Петрович побажав йому натхнення та успіхів,  ефективної командної роботи.

Валентин Іванович, у свою чергу, висловив сподівання на взаємодопомогу та взаємопідтримку з боку колег. Він також подякував голові за виявлену йому довіру, запевнив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Довідково:

Чих Валентин Іванович - 1971 року народження, громадянин України, ковельчанин. Має вищу освіту, у 2000 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, спеціальність – «правознавство», здобув кваліфікацію – юрист.

Свою трудову діяльність розпочав у 1992 році інспектор дорожньо-патрульної служби мотовзводу дорожньо-патрульної служби ДАІ Ковельського міськрайвідділу внутрішніх справ Волинської області.

Пізніше працював інспектор дорожньо-патрульної служби групи ДПС відділення ДАІ Ковельського МРВВС, міліціонером-водієм стройового підрозділу міліції Ковельського міськрайвідділу, заступником начальника Ківерцівського районного відділу УМВС України у Волинській області, першим заступником начальника відділу – начальник кримінальної міліції Ратнівського РВ УМВС України у Волинській області.

З жовтня 2007 по вересень 2011 року - начальник Маневицького районного відділу УМВС України у Волинській області, з квітня 2012 і до моменту призначення - начальник Камінь-Каширського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт