Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
821 n
 
 
 
Працівники Старовижівського відділення поліції спільно з працівниками районного сектору УДСНС та райдержадміністрації впродовж вихідних провели рейди в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах. Зокрема, побували на території прибережної зони озера Пісочне Буцинської сільської ради.

Метою заходу стало роз’яснення населенню правил поведінки під час карантину, правил поводження на воді, пожежної та техногенної безпеки, недопущення порушень публічної безпеки та порядку.

Закликали відпочиваючих дотримуватися карантинних норм та безпечної відстані одне від одного у 1,5-2 метри.

У торгових закладах, яким дозволено працювати під час карантину, перевірили, чи дотримуються продавці та покупці відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, визначених Постановами Кабінету Міністрів України, Головного державного санітарного лікаря України, рішень регіональної та місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.

Також провели роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, персоналом закладів та відвідувачами про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт