Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
20200715170149
Пенсійний фонд України розширив перелік інтернет-послуг, які роблять спілкування з Фондом зручнішими для громадян.

Зокрема, послуги веб-порталу Пенсійного фонду України пропонуються не лише для тих, хто незабаром має стати пенсіонером або вже ним є. Вони створені для всіх громадян, які мають і набувають страховий стаж — дбають про своє майбутнє.

Через сервіси веб-порталу Пенсійного фонду України користувачі мають змогу контролювати надходження відомостей стосовно себе як застрахованих осіб, спілкуватися дистанційно зі спеціалістами Пенсійного фонду, отримувати документи в електронному вигляді, подати електронне звернення анкету для внесення змін до персональних даних у реєстрі застрахованих осіб, заяву на призначення/перерахунок пенсії, додаткові документи для допризначення пенсії, надати сканкопію трудової книжки.

З червня 2020 року в тестовому режимі можна подати анкету-заяву на автоматичне призначення пенсії. Нова послуга дасть можливість автоматично призначити пенсію без особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду за поданою анкетою-заявою на автопризначення пенсії. Для цього потрібно мати кваліфікований електронний підпис, сканер та доступ до Інтернету. У зручний для себе час кожен може зібрати всі необхідні документи для призначення пенсії, відсканувати їх та перевірити якість. Під час подачі онлайн заяви, відскановані файли потрібно підкріпити у відповідному розділі, кожен з яких містить перелік необхідних документів.

Ці документи можна подати на веб-портал заздалегідь, незалежно від часу виходу на пенсію, послуга доступна для всіх користувачів, які авторизувалися за кваліфікованим електронним підписом. Інформацію про надалі набутий страховий стаж можна буде додати або поновити. Документи, які надаються для призначення пенсії при опрацюванні звернення «Автопризначення пенсії», опрацьовуються спеціалістами Фонду.

За результатами опрацювання анкети-заяви буде сформована електронна пенсійна справа і користувач отримає інформацію про автоматичне призначення пенсії, дату такого призначення та розмір пенсії на веб-порталі у розділі «Моя пенсія» та за допомогою СМС-повідомлення. Як це зробити? Докладнішу інформацію можна знайти на офіційній сторінці головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області за таким порядком:

- Головна / Пресцентр / Новини / Актуально / Для майбутніх пенсіонерів: відеороз’яснення сервісу «Автоматичне призначення пенсії»;

- Головна / Пресцентр / Новини / Актуально / Подаємо заяву онлайн у для автоматичного призначення пенсії.

Покрокову відео-інструкцію можна подивитися на ютуб-каналі головного управління в області за посиланням.

Хочемо зауважити: якщо немає можливості подати документи через веб-портал, можна прийти до центру обслуговування Пенсійного фонду й подати документи особисто. Фахівці сервісних центрів Пенсійного фонду України у Волинській області завжди готові надати громадянам кваліфіковану допомогу.

За інформацією головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області

 
 
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт