Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
111 n
 
 
 
22 липня голова райдержадміністрації Максим Приймачук за участі заступника голови РДА Валентина Чиха провів засідання районної групи моніторингу виконання вимог рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV. .

Як зазначив в ході засідання завідувач Старовижівського районного лабораторного відділення  Михайло Дяченко, впродовж останнього тижня в районі спостерігається тенденція до зниження захворюваності.       

За весь період спостереження COVID-19 виявлено у 83 жителів району. Одужали 78 старовижівчан. Два випадки хвороби завершились летально. Наразі хворіє 3 жителів району: 1 – стаціонарно у Боголюбах, 2 - амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки.

Начальник Старовижівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Володимир Черемшук поінформував, що за поточний тиждень проведено 26 комісійних моніторингових перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у період карантину на території району.

Серед обстежених об’єктів 24 заклади торгівлі продовольчими товарами та 2 заклади торгівлі непродовольчими товарами. Серед перевірених суб’єктів господарювання у 7-ми закладах виявлено факти недотримання протиепідемічних заходів, складено 7 протоколів за ст. 42 Кодексу України про адміністративні порушення за недотримання санітарних та протиепідемічних вимог, визначених Постановою Головного державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05.2020р.

Впродовж тижня працівниками поліції складено 3 адмінпротоколи за порушення карантинних обмежень (недотримання маскового режиму, порушення карантинних правил самоізоляціїЇ

Підсумовуючи засідання очільник району відмітив, що наразі динаміка підтверджує зменшення інфікування. Задля утримання такої ж тенденції із захворюваності наголосив на необхідності свідомого дотримання населенням заходів безпеки: носити маски, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, не перебувати у місцях великого скупчення людей, дотримуватись режиму самоізоляції – це найефективніші способи попередження та поширення хвороби.

Членів робочої групи закликав продовжити проведення регулярних моніторингових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, у громадському транспорті.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт