Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
116146518 319152439462405 8044043318422590058 n
 
 
 
22 липня під керівництвом голови РДА Максима Приймачука відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів, задіяних під час збирання, зберігання, переробки врожаю та заготівлі грубих кормів, розташованих на території Старовижівського району.

Як зазначив начальник Старовижівського РС У ДСНС у Волинській області Андрій Бурда, на території району до збирання зернових та грубих кормів задіяно 8 сільськогосподарських підприємств, зокрема: ФГ «ХАН-КО» смт Стара Вижівка, с. Паридуби, с. Гална Валя; ФГ «Мрія» с. Седлище; ВГ «Кавун» с. Смідин; СВК «Нове життя» с. Сереховичі; СТОВ «Ратнівський аграрій» с. Секунь; ФГ «ОЛКО» с. Секунь; СВК «Кримне» с. Кримне та АФ «Правда» с. Поліське.

З метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації працівниками районного сектору ДСНС проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками та працівниками даних підприємств щодо дотримання правил пожежної безпеки під час підготовки та збиранні врожаю та інструктажі стосовно основних правил поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Для запобігання виникненню пожеж на об’єктах сільськогосподарського виробництва в період збору врожаю зернових за результатами засідання прийнято ряд рішень.

Зокрема, керівникам сільгосппідприємств доручено привести в належний протипожежний стан місця збирання, зберігання та переробки продукції нового врожаю; техніку, задіяну в збиранні, переробки врожаю та заготівлі грубих кормів обладнати іскрогасниками, необхідним протипожежним інвентарем та засобами пожежегасіння; організувати встановлення у місцях збирання врожаю і заготівлі грубих кормів матеріалів наочної протипожежної агітації; організувати цілодобове чергування у пожежних депо та на пристосованій для пожежегасіння техніці, забезпечити необхідною кількістю вогнегасників всю сільськогосподарську техніку, яка задіяна на збиранні та перевезенні врожаю.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт