Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
28
 
Дорогі краяни!

У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди 1032-ї річниці хрещення Київської Русі!

У релігійному аспекті це свято є одним із найбільш символічних. Воно уособлює вищу духовну та національну єдність.

Християнство заклало підвалини для формування подальшої духовної основи народу, визначення наших національних традицій, релігійних і культурних пріоритетів. І цей безмежний духовний потенціал нині є невичерпним джерелом духовних сил для українців, які необхідні для творення добрих справ, примноження благ і постійного розвитку.

Цьогоріч у зв’язку з пандемією коронавірусу діють ряд карантинних обмежень, в тому числі й на проведення релігійних заходів. Відтак публічні релігійні заходи не проводитимуться.

Тож використаймо нинішні обставини для особистої щирої молитви за усіх хто поруч, проявімо нашу глибоку віру у турботі про ближніх, про їхнє здоров’я та безпеку. Адже любов та милосердя є однією з доріг, яка допомагає кожному знайти Бога у храмі власної душі. 

У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

З повагою голова райдержадміністрації                                          Максим Приймачук

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт