Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1111111 n
 
 
28 липня відбулася чергова зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради з головами ОТГ. Основне питання зустрічі - передача об’єктів спільної власності територіальних громад району в комунальну власність ОТГ. Зокрема, це стосується районних медичних установ.

В рамках зустрічі, яка відбулась на базі КНП “Старовижівська центральна районна лікарня”, присутні мали можливість ознайомитись з роботою закладу, оглянули відремонтовані пологове та хірургічне відділення, приміщення харчоблоку, а також приміщення для зберігання ліків.

Директор закладу Тетяна Свіржевська представила презентацію свого закладу, в ході якої детально розповіла про штатну чисельність підприємства, послуги, які надаються та їх вартість, фінансовий кошторис на установу, взаємодію ЦРЛ з Ковельським МТМО і подальше бачення існування закладу.

Голови ОТГ висловили свої пропозиції та бачення розвитку галузі охорони здоров’я в сучасних умовах. Вони запевнили в готовності шукати додатковий фінансовий ресурс аби така установа, як ЦРЛ, була збережена у нинішньому форматі.

Голова РДА Максим Приймачук закликав голів ОТГ прийняти правильне рішення у цей перехідний період, щоб установа була збережена і надавала населенню району якісні медичні послуги.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт