Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
1212122222222 n
 
 
 
Сьогодні, 30 липня, на черговому засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА Валентин Чих, було підведено підсумки виконання бюджету району за січень-червень 2020 року.

У роботі дорадчого органу взяли учаcть члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центральних підрозділів виконавчої влади, голови ОТГ та сільських рад.

Як зазначила начальник відділу фінансів РДА Світлана Оліфірук, протягом І півріччя 2020 року до зведеного бюджету району надійшло 43544,7 тис.грн. За доходами загального фонду у звітному періоді бюджет району виконано на 100,7 відсотків, понад план одержано 34,0 тис. грн. доходів. За доходами спеціального фонду бюджет виконано на 83,4 відсотка, до плану недоодержано 90,6 тис.грн.

За загальним фондом місцеві бюджети району виконані на 100,7 відсотка. Виконані всі сільські бюджети, крім Журавлинського сільського бюджету (виконання 29,4 відсотка, недобір – 108,8 тис.грн.). Районний бюджет виконаний на 92,8 відсотка, до плану недоотримано 236,4 тис.гривень.

Проти відповідного періоду минулого року надходження до бюджету в цілому по району зменшилися на 7,8 відсотка або 442,3 тис. Гривень.

Податковий борг з платежів до місцевих бюджетів за І півріччя 2020 року зменшився порівняно з початком року на 697,2 тис. гривень.

У І півріччі 2020 року із загального фонду місцевих бюджетів проведено видатків в обсязі 38 961,9 тис. грн., що становить 55,2 відсотка до запланованого обсягу на рік. На фінансування галузей соціально-культурної сфери спрямовано 33456,9 тис. грн. або 57,3 відсотка до річного обсягу асигнувань.

Співдоповідали по даному питанні начальник управління Державної казначейської служби України у Старовижівському районі Ірина Романюк та начальник Старовижівської державної податкової інспекції Любомльського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Валерій Мержвинський.

Членами колегії прийнято рішення рекомендувати головам ОТГ та сільським головам проаналізувати підсумки виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2020 року та ужити вичерпних заходів щодо забезпечення надходжень до кінця року платежів у запланованих обсягах та вишукання додаткових джерел доходів, а також ужити заходів з максимального погашення та недопущення утворення нової заборгованості зі сплати податків, зборів та інших доходів до бюджетів, у тому числі через активізацію роботи комісії з погашення заборгованості зі сплати податків до місцевих бюджетів.

Також на колегії розглянуто питання про стан роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за перше півріччя 2020 року та про стан виконавської дисципліни. З інформацією по даних питаннях виступив начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Вячеслав Недзельський.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт