Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
09092 n
 
 
 
9 вересня заступник голови райдержадміністрації Валентин Чих провів чергове засідання районної групи моніторингу виконання вимог рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV.

В ході засідання про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в районі, спричиненої коронавірусом, говорив завідувач Старовижівського районного лабораторного відділення  Михайло Дяченко. Він зазначив, що за весь період спостереження COVID-19 виявлено у 116 жителів району. На даний час одужали 91 старовижівчанин, 1 людина знаходиться в стаціонарі (Ковельське МТМО), 22 - на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Два випадки хвороби завершились летально.

За словами начальника районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Володимира Черемушка працівники управління щоденно проводять моніторингові рейди щодо дотримання закладами торгівлі, громадського харчування, освіти  протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом за поточний тиждень проведено 20 комісійних моніторингових перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у період карантину на території району. Серед перевірених об’єктів господарювання у 2-х закладах виявлено факти недотримання протиепідемічних заходів, складено 2 протоколи.

Підсумовуючи засідання Валентин Іванович вкотре наголосив на важливості дотримання протиепідемічних заходів, використання засобів індивідуального захисту, особливо серед  медичних працівників  та важливості проведення систематичної широкої інформаційно - просвітницької роботи серед населення щодо запобігання поширенню захворюваності на COVID-19.

Членів моніторингової групи закликав і надалі здійснювати контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у місцях найбільшого скупчення людей, адже загроза поширення коронавірусної інфекції є досить високою.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт