Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
рейд n
 
З метою забезпечення права дітей на освіту, запобігання дитячій бездоглядності службою у справах дітей районної державної проведений Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок» щодо виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей та адресної допомоги дітям в підготовці до нового навчального року і осінньо-зимового сезону.

В ході проведення профілактичного заходу обстежено умови проживання дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та тих, що опинились в складних життєвих обставинах.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо систематичного відвідування дітьми навчальних закладів, здійснення контролю за проведення ними дозвілля та недопущення випадків жорстокого поводження по відношенню до дітей.

За результатами рейдів ініційовано притягнення до адмінвідповідальності 1 особу за неналежне виховання дітей, 5 дітям шкільного віку придбано шкільне приладдя на суму 2000 гривень та 23 надано гуманітарну допомогу одягом та взуттям.

Усі діти шкільного віку району в кількості 4527 чоловік з 1 вересня 2020 року охоплені навчанням.

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт