Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
perevir
 
Особливо варто перевірити себе в Реєстрі у випадках, якщо виборець недавно змінював прізвище, ім’я чи по батькові, змінював місце проживання, досяг повноліття та голосуватимете вперше, під час попередніх виборів у списках виборців виявив неточності або був відсутній у списках.

У зв'язку із карантинними обмеженнями, найпростіший спосіб перевірити своє включення до Реєстру – зробити це онлайн. Для цього на офіційному вебсайті Державний реєстр виборців (www.drv.gov.ua) потрібно перейти у сервіс "Особистий кабінет виборця" і у розділі "Перевірка включення" перевірити інформацію про своє включення до Реєстру, заповнивши всі поля он-лайн звернення.

Після того як виборець побачив себе у списку, потрібно уважно перевірити, чи правильно вказані такі дані: прізвище, ім’я, по батькові; дата народження; зареєстроване місце проживання; відсутність чи наявність відмітки про постійну нездатність самостійно пересуватися. Якщо дані правильні, то можна спокійно йти у день голосування, 25 жовтня, на свою дільницю з паспортом з 8:00 до 20:00 і проголосувати.

Якщо ж особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, виявила, що не включена до Реєстру, вона може у сервісі "Особистий кабінет виборця" перейти у розділ "Заяви, запити", потім ідентифікуватися за допомогою електронного підпису і звернутися щодо включення до Реєстру, завантаживши при цьому скан-копію паспорта громадянина України. Останній день подачі звернення – 19 жовтня. Також виборець може звернутися з метою уточнення своїх персональних даних у Реєстрі та у разі необхідності внесення змін до них, завітавши з паспортом до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців.

Не втратьте нагоду скористатися своїм конституційним правом голосу та перевірте свої персональні дані у реєстрі.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт